Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Zablokovaním účtu používateľov, ktorí nedodržiavajú Podmienky prevádzky chránime ostatných inzerentov a používateľov portálu okinzercia.sk.
Ak sa neviete prihlásiť do svojho používateľského účtu, je možné, že Váš používateľský účet na okinzercia.sk bol zablokovaný kvôli opakovanému alebo veľmi vážnemu porušeniu našich Podmienok prevádzky. Podmienky prevádzky sú alfou a omegou pre každého používateľa a každý používateľ má právo a povinnosť si ich prečítať:

  •  pri registrácii na náš portál
  •  pri vkladaní svojho inzerátu alebo zápisu do Katalógu firiem.
  •  v menu "Podmienky a kontakt" dolu na stránke

 

Zaškrtnutím políčka pri registrácii, pri vkladaní inzerátu alebo zápisu do katalógu furiem, používateľ vyjadrujete, že ste tak urobil a podmienky rešpektujete.

 

Ak ste presvedčený, že Váš používateľský účet bol zablokovaný, napíšte nám prostredníctvom formulára v dolnom menu Kontaktujte nás. Spätným emailom sa dozviete ako máte postupovať ďalej. Veríme, že druhýkrát už Podmienky prevádzky neporušíte, preto Vám dávame šancu. Cena za odblokovanie účtu je však spoplatnená administratívnym poplatkom vo výške 10,- € podľa aktuálneho cenníka okinzercia.sk.

 

Ak si myslíte, že Váš používateľský účet na okinzercia.sk bol zablokovaný neprávom, napíšte nám na online podporu (na stránke dolu vpravo), alebo cez menu Kontaktujte nás.

 

Ak bude Váš používateľský účet odblokovaný a porušíte Podmienky prevádzky opäť, bude Váš prístup na náš portál okinzercia.sk natrvalo zablokovaný na Vašu IP adresu bez možnosti vytvorenia akejkoľvek novej registrácie. V tomto prípade nás už neskontaktujete.

Vyjadrite svoj názor