Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

faq okinzercia sk

Vážení používatelia, pripravili sme pre vás základnú databázu znalostí, alebo FAQ z anglickej skratky vytvorenej zo slov: Frequently Asked Questions (veľmi časté otázky) Ak si neviete s niečim rady, tu by ste na to mali nájsť odpoveď ešte pred tým ako nás budete kontaktovať prostredníctvom menu: Kontaktujte nás, alebo online podporou dolu na stránke. Riešime tu typické, základné problémy, ktoré môžu nastať s novým používateľským prostredím. Taktiež niekto nemusí byť až natoľko zdatný v oblasti PC, že by úplne všetkým výrazom a funkciám rozumel. FAQ sa budeme snažiť priebežne dopĺňať o najčastejšie problémy, ktoré s pomocou, ktorú tu vždy nájdete, hravo vyriešite.

 

 

 

 

1. Môžem pridať inzerát zadarmo aj keď sa nebudem registrovať?

Áno, inzercia zadarmo nie je podmienená registráciou. Registrácia slúži na skvalitnenie pridávania inzerátov.

2. Inzercia je zadarmo tak ako pre občanov aj pre firmy?

Inzercia je zadarmo pre občanov aj pre firmy. Trvania uverejnenia Vášho inzerátu zadarmo si určujete podľa Vášho výberu na dobu:

2 mesiace | 3 mesiace | 4 mesiace | 6 mesiacov

Toto isté platí aj pre inzeráty komerčného typu. Môžete kľudne inzerovať aj tovar za účelom ďalšieho predaja a to taktiež úplne zadarmo. Dokonca nemáme ani jednu platenú kategóriu. Používateľ sa rozhoduje sám, môže kvôli vyššej efektívnosti aktivovať pre svoj inzerát aj platené doplnkové služby, ale platené doplnkové služby nie sú podmienkou používania inzercie zadarmo. Žiadny háčik v tom nehľadajte, skrátka sme sa tak rozhodli :)

3. Oplatí sa mi vôbec na stránkach registrovať a mám z toho nejaké výhody?

Ale ak chcete plnohodnotne používať inzertné stránky okinzercia.sk, pridávať často inzeráty, pridávať hodnotenia inzerátov - tovaru, služieb a profily inzerentov, zapájať sa do aukcií, spravovať si svoje inzeráty, obnovovať si svoje inzeráty, používať výhodnú platbu našim kreditom...samozrejme, že registrácia je potrebná. Prečítajte si všetky výhody dolu v menu: "Výhody našich používateľov"

4. Ako upravím, zvýhodním, obnovím, deaktivujem, vymažem, skopírujem svoj inzerát?

Neregistrovaný používateľ môže svoj inzerát iba upraviť alebo vymazať prostredníctvom odkazov, ktoré mu boli odoslane pri pridávaní inzerátu na jeho emailovú adresu!

Ako registrovaný používateľ po prihlásení sa v hornom menu kliknete na položku "Moja okinzercia | Moje inzeráty". Otvorí sa Vám správa Vašich inzerátov. Príslušný inzerát si vyhľadáte podľa ID, obrázka, alebo názvu inzerátu. Nemusíte ho ani otvárať a vpravo dolu na ňom máte príslušné tlačidlá. Ak je inzerát vo fáze platenia zvýhodnenej inzercie, alebo jeho obnovy, tak sa tam objavia ešte extra tlačidlá "Obnoviť" alebo "Zaplatiť". Ak nie je Váš inzerát publikovaný - aktívny, najpravdepodobnejší dôvod je ten, že ste chceli využiť službu "Zvýhodnená inzercia" a nedokončili ste proces zaplatením.

5. Koľko inzerátov zadarmo môže pridať jeden používateľ a na akú dlhú dobu?

Jeden používateľ, či už občan, alebo firma môže zadarmo pridať neobmedzené množstvo inzerátov (aj komerčných), ktoré sú platné podľa jeho výberu: 2 mesiace | 3 mesiace | 4 mesiace | 6 mesiacov. Samozrejmosťou je, že pred skončením doby platnosti inzerátu je jeho obnova možná tiež zdarma a inzerát sa Vám zaradí na najvyššie pozície ako keby ste ho pridali nový v aktuálny deň obnovy. Pár dní pred skončením platnosti Vám príde notifikačný e-mail s upozornením na blížiacu sa exspiráciu Vášho inzerátu.

6. Môžem uverejniť inzerát akéhokoľvek obsahu bez toho, aby bol odstránený?

Nie, nemôžete, Váš inzerát musí byť v súlade s našimi Podmienkami prevádzky a v súlade so zákonmi SR a EÚ. Ak pridávate inzerát, vyjadrujete zároveň súhlas s našimi Podmienkami prevádzky. Inzeráty, ktoré budú porušovať Podmienky prevádzky, budú automaticky odstránené (a to aj v prípade, aktivovaných zvýhodnení). Ak sa zopakuje v budúcnosti viackrát, že Váš inzerát porušuje Podmienky prevádzky na našich inzertných stránkach, Váš prístup na stránky okinzercia.sk bude zablokovaný.

7. Ako si zmením svoje základné, používateľské údaje: Meno, heslo, telefónne číslo?

Tieto údaje sa dajú jednoducho zmeniť v položke "Moja okinzercia". Tlačidlo je umiestnené hore v hlavnom menu. Kliknete naň, otvorí sa  podmenu "Upraviť profil", kliknite naň a môžete začať s úpravami.

  • Zmena údajov v mojom profile: Po zmenení nových údajov, ak nepotrebujete meniť heslo, necháte políčka pre heslo a jeho overenie prázdne. Následne kliknite dolu na "ODOSLAŤ"
  • Zmena hesla: Heslo zmeníte zadaním nového hesla do prázdneho políčka pre heslo a overíte ho v políčku pre overenie hesla. Následne kliknite dolu na "ODOSLAŤ". Pri opätovnom prihlasovaní nezabudnite, že "staré" heslo už nebude platné a Vaše prihlasovacie údaje budú platné s novým heslom.

Vedeli ste o tom, že si môžte vytvoriť aj svoj vlastný inzertný profil? V menu "Moja okinzercia" | "Upraviť inzertný profil" si môžete pridať svoj obrázok, alebo logo Vašej firmy, typ inzerenta, napísať zopár viet o Vás/Vašej firme, aký typ platby a doručovania tovaru preferujete atď.. Používatelia Vás môžu ako predajcu aj hodnotiť. Vybudujte si dobré meno a Vaše služby / tovar sa bude predávať "sám" :)

8. Po kliknutí na Váš inzerát v Google, Facebook je hláška: Tento inzerát už nie je dostupný :-( Prečo?

Príčina je veľmi jednoduchá. Posúvate si inzeráty tak, že inzerát, ktorý máte napríklad pridaný týždeň na www.okinzercia.sk si vymažete a následne ho pridáte ako nový inzerát. Máte na to dôvod, chcete, aby bol inzerát na popredných pozíciách na inzertnom portáli www.okinzercia.sk no netušíte, že mu meníte URL adresu a to konkrétne ID inzerátu.

Inzerát, ktorý posuniete vymazaním a následným novým pridaním totálne "zabijete" Jeho URL odkaz, ktorý bol zaindexovaný na Google vyhľadávač a prenesený následne aj na ostatné vyhľadávače a sociálne siete sa tak stane nedostupný pre všetkých Vašich potencionálnych záujemcov. Je to však Vaše rozhodnutie ako zadarmo "urobiť veľa reklamy".
Bohužiaľ, ak ste zmazali inzerát a posunuli si ho ako novšie pridaný, zmenilo sa mu ID a všetci čo kliknú na URL odkaz toho staršieho inzerátu v Google, Facebook, Google+ uvidia na našom portáli iba hlášku: "Ľutujeme, ale tento inzerát už nie je dostupný :-("

Takže posúvať, alebo neposúvať na popredné miesta inzeráty zadarmo? Logika hovorí, že asi NIE. Chcem svoj tovar alebo službu predať a nie sa skrývať !!!

Ak použijete službu "Obnovenie inzerátu zdarma" po jeho platnosti, inzerát sa Vám presunie na popredné miesta bez zmeny URL odkazu. Presne to isté sa deje, ak použijete zvýhodnenú inzerciu TOP. Odkaz URL Vášho inzerátu sa nemení a zostáva ten istý, preto Váš inzerát nájde vždy o min. 75% viac potencionálnych záujemcov o Váš tovar, či služby.

Vyjadrite svoj názor