okinzercia sk
Výhodne predaj! Lacno nakúp a zožeň služby!

PRIDAJ SI NEOBMEDZENÝ POČET INZERÁTOV ZADARMO!

Zdieľať s priateľmi

  Web stránka:
  Telefónne číslo: 09..........Ukázať
  Pridaný dňa: 05.02.2020 | 11:05
  Aktualizovaný dňa: 05.02.2020 | 11:05
  Všetky inzeráty od:
  Lokalita

  Lokalita

  Bratislava, Bratislava I - okres, Bratislavský kraj, Slovensko
  U vás doma
  Spracovateľ podkladov pre odborné texty

  Spracovateľ podkladov pre odborné texty

  PONÚKAM

  Detaily inzerátu

  ID inzerátu: 387
  Počet videní: 41
  Platný do dňa: 05.04.2020 | 12:05
  Uverejnený v kategóriách: Brigády
  0.00 ( hlasov: 0 )

  Popis inzerátu

  Spracovateľ podkladov pre odborné texty Česká spoločnosť hľadá slovenských odborníkov na spracovanie podkladov pre odborné texty. Hľadáme len absolventov a študentov VŠ (minimálne titul Bc.).

  Náplňou práce bude príprava a vlastná tvorba podkladov pre odborné texty najrôznejšieho zamerania (najčastejšie ekonómia, manažment, právo, psychológia, ošetrovateľstvo, filozofia, sociológia, politológia, biologické disciplíny), prípadne celková korektúra takýchto textov.

  Ponúkame nadštandardné finančné odmeny podľa množstva a kvality dokončených textov. Pri výkone tejto profesie môžete ovplyvňovať množstvo vlastnej práce a pracovať podľa svojich časových a iných možností. Forma spolupráce je možná na DPP.

  Táto veľmi flexibilná forma spolupráce je vhodná ako druhé zamestnanie alebo zamestnanie pre aktívne mamičky na materskej dovolenke, prípadne ako brigáda pre talentovaných študentov vysokých škôl.

   

  V prípade záujmu zašlite Váš životopis a ukážku Vasej práce (bakalárske, diplomové, seminárne ...)
  kontaktným formulárom - kontaktným formulárom - @ Kontaktovať inzerenta e-mailom.

  Špecifikácia

  Inzerent: Firma
  Požadované ukončené vzdelanie: Vysokoškolské I. stupňa
  Jazykové znalosti: slovenčina
  Náplň práce: Spracovateľ podkladov pre odborné texty Česká spoločnosť hľadá slovenských odborníkov na spracovanie podkladov pre odborné texty. Hľadáme len absolventov a študentov VŠ (minimálne titul Bc.). Náplňou práce bude príprava a vlastná tvorba podkladov pre odborné texty najrôznejšieho zamerania (najčastejšie ekonómia, manažment, právo, psychológia, ošetrovateľstvo, filozofia, sociológia, politológia, biologické disciplíny), prípadne celková korektúra takýchto textov. Ponúkame nadštandardné finančné odmeny podľa množstva a kvality dokončených textov. Pri výkone tejto profesie môžete ovplyvňovať množstvo vlastnej práce a pracovať podľa svojich časových a iných možností. Forma spolupráce je možná na DPP. Táto veľmi flexibilná forma spolupráce je vhodná ako druhé zamestnanie alebo zamestnanie pre aktívne mamičky na materskej dovolenke, prípadne ako brigáda pre talentovaných študentov vysokých škôl. V prípade záujmu zašlite Váš životopis a ukážku Vasej práce (bakalárske, diplomové, seminárne ...) na spolupraca [zavináč] virtualniredakce [bodka] sk.
  Základná zložka mzdy (brutto): 400
  Dátum nástupu: 05.02.2020
  Pre záujemcov: Ponuka je platná do zmazania inzerátu

  Hodnotenia

  Kvalita
  Cena
  Dostupnosť

  Hodnotenia používateľov

  Pridať hodnotenie
  Komentáre

  Komentáre

  Moje ďalšie inzeráty ...