Vyhľadávač inzercie

Predám hru na PS4 Battlefield: Hardline

PREDÁM

Detaily inzerátu

ID inzerátu: 6202
Zobrazení: 589
Platný do: 03.02.2019 | 22:06
0.00 ( hlasov: 0 )
Zdieľať inzerát s priateľmi

Cena: 13,00
Kontakt
Telefónne číslo: 09..........Ukázať
Kontaktná osoba: Mi..........Ukázať
Pridaný dňa: 10.12.2017 | 18:53
Aktualizovaný dňa: 08.02.2018 | 22:07
Všetky inzeráty od:
milos (4)
0.00 ( hlasov: 0 )

Možnosť doručenia alebo dopravy

SK Pošta - dobierka na adresu: 2,60

Popis

Predám novú hru na PS4 Battlefield: Hardline. Obal bez poškodenia, médium bez škrabancov. Pošlem aj na dobierku

Splňte si svoj sen v úlohe policajta, alebo zločinca v hre Battlefield: Hardline. Tento akčný titul je kombináciou intenzívneho multiplayerového režimu, známeho zo série Battlefield a emotívneho príbehu, ktorý sa svojím štýlom blíži moderným televíznym kriminálkam.

V dramatickej singleplayer kampani Vás čaká úloha mladého detektíva Nicka Mendozu, ktorý sa vydává do súkromej bitky s cieľom pomstiť sa za zradu bývalým parťákom.

V nových multiplayerových režimoch, ako sú napríklad Heist, alebo Rescue je Vašou úlohou chytať kriminálnikov, vykrádať trezory a zachraňovať rukojemníkov, podľa toho, na ktorej strane zákona stojíte. Vitajte na svojom novom ihrisku. 

  • Typická rôznorodosť, skvelá atmosféra a strategický systém tímovej hry série Battlefield vstupujú na novú pôdu drsného a príťažlivého sveta, kde polícia vedie boj so zločincami.
  • Mnohonásobne ocenené vývojové štúdio Visceral, ktoré má na konte napríklad sériu Dead Space, predstavuje v hre Battlefield: Hardline inovatívny dramatický príbeh v štýle moderných televíznych kriminálok.
  • Vyhoďte do povetria bankovný trezor, alebo premeňte autosalón v Los Angeles na hromadu trosiek. Pestré lokality mestského prostredia sú moderné, sexy a umožňujú rozsiahlu deštrukciu.
  • Používajte obrovský arzenál zbraní určených primárne pre armádu a dalšie vybavenie ako sú brokovnice s odpílenými hlavňami, kladky, alebo lezecké háky. Toto špeciálne vybavenie môžete použiť kdekoľvek na všetkých mapách, čo prispieva k chaotickosti a nepredvídateľnosti priebehu boja.
  • Pošlite vzduchom posily svojmu tímu na druhom konci mapy, zničte protivníkov agresívnym zásahom na ceste, alebo obťažkaní korisťou zdrhnite policajtom na motorke. Hra v pozemných i vzdušných dopravných prostriedkoch je v hre Battlefield: Hardline rýchla, zbesilá a hlavne neopozeraná.

 

Špecifikácia

Inzerent: Občan
Stav tovaru: Nový tovar
Druh hernej konzoly: PS 4

Lokalita

Šurany, Nové Zámky - okres, Nitriansky kraj, Slovensko
, 94201

Video

Komentáre

Hodnotenia

Dostupnosť inzerenta
Kvalita tovaru / služby
Cena tovaru / služby

Hodnotenia používateľov

Prihlásiť sa a pridať hodnotenie