Vyhľadávač inzercie

NiceBOOBs & Slim - pre zdravie a krásu ženského po

PREDÁM

Detaily inzerátu

ID inzerátu: 1286
Zobrazení: 449
Platný do: 18.01.2020 | 14:36
0.00 ( hlasov: 0 )
Zdieľať inzerát s priateľmi

  Cena: 19,00
  Kontakt nezverejnené
  Pridaný dňa: 04.02.2016 | 14:36
  Všetky inzeráty od:
  koloidsilverco (17)
  0.00 ( hlasov: 0 )
  Začať chat

  Popis

  Tento prírodný doplnok je špeciálne vytvorený na zväčšenie objemu prsníkov a dennú starostlivosť o prsia pre ženy bez rozdielu veku, ktoré majú záujem poskytnúť

  Tento prírodný doplnok je špeciálne vytvorený na zväčšenie objemu prsníkov a dennú starostlivosť o prsia pre ženy bez rozdielu veku, ktoré majú záujem poskytnúť starostlivosť svojmu poprsiu a udržať zdravie prsného tkaniva šetrným a nechirurgickým spôsobom.
  Doplnok stravy prispieva k vyrovnávaniu hladiny steroidných hormónov v ženskom organizme, podporuje získavanie a udržovanie normálnej hormonálnej rovnováhy. Napomáha tým k zväčšeniu poprsia, zvyšuje plnosť a pevnosť prsného tkaniva. Vďaka afrodiziakálnemu účinku posilňuje sexuálnu túžbu, potlačuje frigiditu a zlepšuje kvalitu sexuálneho pôžitku. Priaznivo ovplyvňuje náladu a sebavedomie ženy, potláča vnútorné napätie a stres. Znižuje intenzitu premenštruačného syndrómu a problémy súvisiace s nástupom menopauzy. Výrobok neobsahuje lepok ani žiadne konzervačné látky, farbivá a arómy.
  Dávkovanie : 1 tabletu 2x denne
  Balenie : 60 kapsul

  Špecifikácia

  Inzerent: Iné

  Lokalita

  Slovensko

  Komentáre

  Hodnotenia

  Dostupnosť inzerenta
  Kvalita tovaru / služby
  Cena tovaru / služby

  Hodnotenia používateľov

  Prihlásiť sa a pridať hodnotenie