Zdieľať s priateľmi

  Cena: 29,00 29
  Kontaktná osoba: D..........Ukázať
  Telefónne číslo: +4..........Ukázať
  Pridaný dňa: 29.07.2020 | 12:46
  Aktualizovaný dňa: 29.07.2020 | 14:35
  Všetky inzeráty od:
  0.00 ( hlasov: 0 )
  Lokalita

  Lokalita

  Poprad, Poprad - okres, Prešovský kraj, Slovensko
  Poprad

  PREDˇAM MACACOFFEE ŽERUCHA PERUÁNSKA

  PREDÁM

  Detaily inzerátu

  ID inzerátu: 872
  Počet videní: 262
  Platný do dňa: 25.01.2021 | 11:46
  Uverejnený v kategóriách: Prípravky pre zdravie
  0.00 ( hlasov: 0 )

  Možnosť doručenia alebo dopravy

  SK Pošta - doručenie na adresu: 2,40

  Popis inzerátu

  KÁVA + MACA – ŽERUCHA PERUÁNSKA - JE PRE SVOJE ÚČINKY NAZÝVANÁ "PERUÁNSKOU MODROU TABLETKOU" A TIEŽ PRISPIEVA K NORMÁLNEJ FUNKCII MOZGOVEJ ČINNOSTI.
  Maca je prastará bylina peruánskych Ánd. Súčasný vedecký výskum potvrdil jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, predĺženie života a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Maca je 100% bezpečná bez vedľajšíchúčinkov.
  Maca je rastlina pochádzajúca z centrálnych Ánd. Podľa výsledkov výskumu obsahuje vápnik, fosfor, železo, alkaloidy, uhľohydráty (levulózy, maltóza a škroby, vitamín C a mastné kyseliny.
  Ich hlavné účinky sú: podpora kalcifikácie kostí, revitalizácia činnosti neurónov (mozgových buniek), stimulácia tvorby červených krviniek (tvorba zrenia červených krviniek), stimulácia reprodukčných orgánov (u oboch pohlaví), zabraňujú predčasnému starnutiu buniek atď.
  Užíva sa proti rachitíde a osteomalácii (dekalcifikáciu kostí u detí a dospelých), pre zníženie fyzickej a duševnej únavy, pri rôznych typoch chudokrvnosti, proti sterilite u žien aj mužov, reguluje menštruačný cyklus u žien a mužov zbavuje impotencie. Zabraňuje predčasnému starnutiu a fyzickej slabosti.
  Jej blahodarné vlastnosti a užitočnosť sú známe dávno pred španielskym obdobím a sú potvrdzované súčasnými vedeckými poznatkami.

  Špecifikácia

  Inzerent: Občan
  Stav Tovaru / Služba: Nové
  Pre záujemcov: Ponuka je platná do zmazania inzerátu, Kont. ma tlačidlom Kontaktovať inzerenta, Ohodnoťte prosím moje ponuky

  Hodnotenia

  Odporúčam
  Kvalita:
  Cena:

  Hodnotenia používateľov

  Pridať hodnotenie
  Komentáre

  Komentáre

  Moje ďalšie inzeráty ...