Do veľkého okresného mesta Germering, hľadáme opatrovateľku, s vodičským preukazom, k 79-ročnej pani (165 cm, 75 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu a pripojenie na internet.

Stupeň ošetrenia : pacientka ešte nie  je zaradená do žiadneho stupňa požadovaného ošetrovania

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba

Zdravotný stav: pacientka pred približne 3 rokmi prekonala mozgovú porážku, preto má problémy s mobilitou, ľahké problémy s komunikáciou, pred 2 rokmi sa liečila na rakovinu hrubého čreva a trpí osteoporózou. Pri osobnej hygiene, vyzliekaní, obliekaní a stravovaní dokáže byť ešte samostatná, potrebuje ale podporu. Nočné vstávanie je potrebné iba občas kvôli návšteve toalety.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou rolátora a pomocou schodiskového výťahu

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku a taktiež starostlivosť o domácnosť(spoločné varenie s pacientkou, upratovanie, nakupovanie). Pacientka je priateľská, pred nedávnom jej zomrel manžel, preto by ocenila spoločné vychádzky a debaty.

Dĺžka turnusu: 9 dní nástup: od 21.12. do 30.12.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 496 vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 132 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l [bodka] poorova [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Odd. náboru:  0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu