Do krásneho Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 92-ročnej pani (160 cm, 45 kg), ktorá býva v byte spolu so svojim manželom. Pán si nevyžaduje starostlivosť. V domácnosti  sú dvaja psíkovia (rasy mopslík) a mačka. Pacientka je vegetariánka, ale v domácnosti je možné variť aj mäso. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav:  pacientka má stareckú slabosť, demenciu a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť:  pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora a invalidného vozíka.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, jedle, prezliekaní, vstávaní, návšteve toalety. Za úlohu má taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, pranie, žehlenie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac (30 dní) alebo 10 týždňov, Nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1240/1320  (v závislosti od znalosti nemčiny od lepších základov/mierne pokročilá/pokročilá) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Orientačná čiastka za 10 týždňový turnus do výšky 3089/3290  (v závislosti od znalosti nemčiny  mierne pokročilá/pokročilá) vrátane BONUSU za sviatočné dni, diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l [bodka] poorova [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Odd. náboru:  0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu