Do obľúbeného Mníchova, veľkomesta bohatého na kultúru, pamiatky, zábavu a inšpirácie, hľadáme opatrovateľku k 83 – ročnej pani (165cm, 72kg), ktorá žije sama v byte. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka podstúpila v minulosti  operáciu spojenú s onkologickým ochorením a opreráciu bedrovej kosti. Je inkontinentná a je u nej podozrenie na začínajúcu demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je momentálne ležiaca, väčšinu času je v posteli. K dispozícií je ošetrovateľské lôžko, invalidný vozík a rolátor. Pacientka nechce využívať vozík, s pomocou opatrovateľky sa vie presúvať s rolátorom.

Pacientka potrebuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní a podávaní jedla, zároveň ocení spoločnú zábavu. Je dôležité jej byť oporou a dozorom pri presúvaní na toaletu či do iných miestností. Do náplne práce spadá aj domácnosť, vrátane nákupov a varenia. 

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) alebo dlhšie;  nástup: začiatkom januára

Ponúkaná mzda: 9,19€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l [bodka] poorova [zavináč] vip-pflege [bodka] eu
Odd. náboru:  0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Tešíme sa na spoluprácu!