Do nemeckého mestečka Germering, ležiacom v tesnej blízkosti Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 86 – ročnej pani (165 cm, 50 kg), ktorá býva SAMA v dome bez domácich zvierat, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet a počítačomVoľno je k dispozícii jeden celý deň v týždni. Rodina pacientky žije vzdialená 40 km.

Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba ráno za účelom hygieny a podania liekov, pričom jej služby sa očakávajú aj po príchode opatrovateľky.

Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich).

Zdravotný stav: pacientka je diabetička, plne inkontinentná a vzhľadom na stareckú demenciu je miestami dezorientovaná.

Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík alebo je ležiaca, pričom je k dispozícii ošetrovateľské lôžko.

Opatrovateľka má na starosti pomoc pri hygiene, podávaní jedla a polohovaní na posteli, vrátane transferu z vozíka na posteľ a naopak. V rámci domácnosti je potrebné varenie, pranie, žehlenie, udržiavanie poriadku a nakupovanie, pričom obchod je v dobrej dostupnosti pešo, vzdialený 100 m. Auto k dispozícii nie je. Nočné vstávanie je potrebné maximálne raz v priebehu noci.

Opatrovateľka by mala ovládať nemecký jazyk na dobrej úrovni, mala by disponovať so skúsenosťami v opatrovaní seniorov a zároveň by nemala mať problémy s varením.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní); nástup: okolo 10.11.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 200/1230  € (podľa úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Tešíme sa na spoluprácu!