Do mesta Ravensburg, s viac ako 50 000 obyvateľmi a nachádzajúcim sa neďaleko Bodensee pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme milú opatrovateľku k 72-ročnej pani (165 cm, 55 kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu s manželom, ktorý si nevyžaduje opateruV domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Voľný čas je po dohode na pozícií. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

 

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou slabosťou, má rakovinu. Občas býva apatická. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety. K dispozícií je aj „Babyphone“.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka a rolátora. Je potrené jej pomáhať s presunom na vozík a pri vstávaní.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní, presune na vozík a na toaletu. Podľa potreby má na starosti taktiež domáce práce(upratovanie, varenie, nakupovanie). Pacientka ocení rozhovory, spoločné strávené chvíle alebo prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 alebo 2 mesiace, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1430 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Orientačná čiastka za 2-mesačný turnus do výšky 2860 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva za turnus aj BONUS za sviatočné dni vo výške 137 €  (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.  

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l [bodka] poorova [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Odd. náboru:  0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu