Do krásneho mesta Waldshut – Tiengen, ktoré je hraničným mestom so Švajčiarskom, hľadáme opatrovateľku k 93-ročnému pánovi (160 cm, 75 kg), ktorý býva v rodinnom dome so záhradou spolu s manželoku, ktorá si nevyžaduje opateruV domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.

 

Stupeň ošetrenia: pacient nie je zatiaľ zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba, kvôli podávaniu inzulínu.

Zdravotný stav: pacient má ľahkú stareckú demenciu, cukrovku, vysoký krvný tlak a horšie vidí. Nosí strojček na srdci. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou palice.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní. Úlohou opatrovateľku sú taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, nakupovanie. Pacient ocení niekoho, kto mu bude nápomocný, bude sa s nimi zhovárať, tráviť čas, alebo pôjde na prechádzku. Má rád hranie kariet a svoju záhradu.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) alebo 6 týždňov, nástup: od 07.11.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1355/1405 € (podľa úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1942/2012 € (podľa úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.  

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t [bodka] blaskova [zavináč] vip-pflege [bodka] eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor [zavináč] vip-pflege [bodka] eu