Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

ZVÝHODNENÁ INZERCIA POMÁHA INZERÁT SPROPAGOVAŤ.

Zvýhodnenia sa dajú navzájom aj kombinovať, viaceré zvýhodnenia aktivované naraz pre jeden inzerát dáva inzerátu status neprehliadnuteľný.
Dokážete sa udržiavať na prvých pozíciách pred ostatnými inzerátmi, dokonca aj priamo na titulnej stránke v zobrazení vo veľkom formáte.
Stanete sa tak ešte viac viditeľnejšími pre ostatných a Vaša šanca osloviť potenciálneho kupca rapídne stúpa.
Používanie inzercie zadarmo a zápisu do katalógu firiem na stránke okinzercia.sk nie je podmienené používaním zvýhodnenej inzercie.

 

 

Zvýhodnenie TOPZVÝHODNENIE TOP

Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený ako prvý v zozname inzerátov v danej kategórii, môže dosiahnuť denne obrovské množstvo videní. Po uplynutí doby zvýhodnenia sa zaradí medzi ostatné inzeráty.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvýhodnenie RÁMIKZVÝHODNENIE RÁMIK

Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený s farebným rámikom po obvode. Po uplynutí doby zvýhodnenia bude farebný rámik deaktivovaný.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvýhodnenie POZADIEZVÝHODNENIE POZADIE

Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený s pozadím inej farby aké majú ostatné inzeráty. Po uplynutí doby zvýhodnenia bude odlišné pozadie deaktivované a Váš inzerát splynie s ostatnými.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvýhodnenie VIPZVÝHODNENIE VIP

Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený a označený ako VIP aj na titulnej strane a rôznych stránkach inzercie - okinzercia.sk vo veľkoformátovom zobrazení ako banner, dosiahne denne obrovské množstvo videní. Po uplynutí doby zvýhodnenia sa bude inzerát zobrazovať iba v pôvodnej, príslušnej kategórii.

 

 

 

 

 

 

Vyjadrite svoj názor